דודי חשמל

דודי חשמל הנמצאים בבתים רבים בישראל, הם מכשירים שנועדו לחמם את המים בברז, בכיור ובמקלחת שבביתנו. דודי חשמל הם אחד המכשירים שצורכים חשמל רב ולעתים הם מהווים חלק נכבד מהוצאות החשמל שלנו. בישראל ניתן למצוא מגוון של דו חשמל הנבדלים זה מזה בנפח שלהם ,במבנה שלהם, בניצול האנרגיה שלהם, באופן ההתקנה שלהם וכמובן במחיר שלהם.

דודי חשמל מחלקים ל-2 סוגים עיקריים

ישנם דודי חשמל שפועלים באופן של אגירת מים. דודים חשמליים אלו נפוצים בישראל ,הנפח של הדודים הללו  נע בין כמה עשרות ליטרים ועד כמה מאות ליטרים, דודי חשמל אלו פועלים בשיטה של שאיבת מים מהחלק העליון של הדוד והכנסת המים לחלק התחתון של הדוד , סוג נוסף של דוד חשמל בישראל הוא דוד חשמל מידייה שמחמם את המים רק כאשר המים זורמים מתוך הברז , דודי החשמל הללו מפחיתים את צריכת החשמל בבית אך חסרונם הוא בכך שהם יעילים בחימום של מים רק כאשר יש זרימת מים מברז אחד בלבד ואם אנו זקוקים לחימום מים ב-2 מקלחות , דודי חשמל מידיים לא יצליחו לספק לנו מים חמים לשני הברזים בו זמנית. דוד חשמל עטוף תמיד בבידוד תרמי שנועד למנוע בזבוז אנרגיה, תרמוסטט המווסת את חימום המים וגוף חימום חשמלי שמחמם את המים.

דוד חשמל דורש התקנה ותחזוקה של אנשי מקצוע

אנשי מקצוע שמתמחים בתחום של התקנה ותיקון דודי חשמל. דוד חשמל הוא מכשיר עדין ולעתים קורות בו תקלות הדורשות תיקונים שונים כמו החלפה של גוף החימום או של מאיץ החום, ניקוי אבנית שהצטברה, החלפת תרמוסטט ועוד. התקנות ותיקונים של דודי חשמל מחייבים עבודה מקצועית של איש מקצוע מומחה עם ניסיון מקצועי בתחום שמבין גם בחשמל וגם באינסטלציה.

ייצור, התקנה ותיקון של דודי החשמל הם תחומי ההתמחות של חברת אידאל דודי שמש בע"מ

אנו נדאג לכך שהמקלחת שלכם תהיה חמה גם בחורף וגם בקיץ , אנו נתקין אצלכם דודי חשמל חדשים או נתקן דודי חשמל מקולקלים בצורה הטובה והמקצועית ביותר. חברת אידאל פועלת מעל 50 שנה בישראל ומתמחה ביצור ,שיווק והתקנה של דודי חשמל מסוגים שונים, באפשרותנו לספק דודי חשמל קטנים האמורים לשרת משרדים, מעבדות או מרפאות הזקוקות לכמות קטנה של מים חמים במהלך היום. לחברת אידאל סניפים בירושלים, בחולון, בחיפה, באשדוד ובבאר שבע והיא מפעילה עשרות סוכנים ומתקינים ברחבי הארץ שמתמחים בשיווק ובהתקנת דודי חשמל מסוגים שונים.

צלצלו וקבלו שרות מהיר ואיכותי במחירים ללא תחרות 1800-800-464 או פנו לסניף הקרוב למקום מגוריכם

דודי חשמל

שתפו את העמוד ב: