החלפת דוד שמש

חברת אידאל היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום ייצור, אספקת ושיווק מערכות שמש וחשמל. החברה נוסדה בשנת 1958 ובשנת 2004 התאחדה עם חברה אנרגון, חברה ותיקה נוספת שפעלה בתחום במשך מספר עשורים. מפעל הייצור של החברה ממוקם במישור אדומים, שם ממוקמים גם משרדי ההנהלה שלה. עם זאת, את מוצרי החברה ניתן לרכוש בכל רחבי הארץ שכן סניפי החברה פרוסים בכל הערים המרכזיות בישראל.

חברת אידאל מייצאת מגוון רחב ביותר של דודי שמש, החל מדודים בנפח של 30 ליטר וכלה בדודים בנפח של 300 ליטר. בנוסף, החברה מייצרת דודי חשמל ייעודיים וייחודיים המספקים מענה יצירתי וחכם למעבדות, משרדים ובתי עסק שונים הצורכים כמויות קטנות יחסית של מים חמים, פעמים רבות במהלך שעות הפעילות.

החברה מעסיקה צוות מיומן של טכנאים ואנשי התקנות, המספקים שירותים של החלפת דוד שמש ותיקון דוד שמש בבית הלקוח.

מתי צריך להחליף דוד שמש?

החלפת דוד שמש היא המוצא האחרון כשיש תקלות בדוד השמש. ישנן תקלות רבות שניתן לפתור פשוט על ידי תיקון האלמנטים השונים שהתקלקלו בדוד או על ידי החלפת אלמנטים ספציפיים. כך, לדוגמה, במקרים רבים מאוד הדוד אינו פועל כשורה כתוצאה מהצטברות אבנית על גוף החימום. תקלה מעין זו לא מצדיקה את החלפת דוד השמש כולו, שכן ניתן פשוט לנקות את האבנית ובכך להשיב עטרה ליושנה.דוד שמש

הדבר נכון גם בנוגע לתקלות נקודתיות בגוף החימום ולמגוון רחב של תקלות נוספות שניתן לתקן בקלות ומבלי להשקיע יותר מדי כסף. לעומת זאת, כאשר מדובר בתקלות רציניות יותר, כמו, למשל, נזק פיזי בגוף הדוד שנגרם כתוצאה מנזקי מזג האוויר או כתוצאה מחבלה מכוונת, ייתכן מאוד שדווקא החלפת הדוד תהיה הצעד הנכון והחכם ביותר.

כמו כן, יש צורך להחליף את הדוד במקרים שבהם, למשל, צרכי החימום השתנו בעקבות הגדלת המשפחה או הרחבת העסק.

החלפת דוד שמש זו עבודה למומחים

אם אתם מעוניינים לבצע החלפת דוד שמש או להזמין טכנאי לבדיקת דוד השמש כדי שהוא יסייע לכם להחליט לגבי הצעד הנכון ביותר עבורכם, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת אידאל עוד היום בטלפון מספר 1-800-800-464.

שתפו את העמוד ב: