מחיר דוד שמש

מחיר דוד שמש מול גודל ואיכות

מחיר דוד שמש משתנה לפי שני קריטריונים עיקריים והם הגודל והאיכות. לפני שממהרים לקחת את דוד השמש שמתאים לתקציב, כדאי לבדוק את שני הקריטריונים האלו כדי לוודא שמדובר ברכישה משתלמת.
בהקשר של דוד שמש מחיר הוא לא דבר קבוע. המחיר משתנה בהתאם לגודל של הדוד ולאיכות שלו. כשבוחרים בדוד של יצרנית מקצועית ומנוסה, אפשר לקבל איכות גבוהה יותר, ועל כן המחיר של הדוודים הוא גבוה יותר בהשוואה לדוודים בגדלים זהים של חברות פחות מובילות.

הרבה אנשים ממהרים לרכוש את דוד השמש הזול ביותר אך לבסוף מגלים שעשו טעות חמורה והדוד שבחרו לא משרת אותם בצורה הראויה. על כן, חשוב לבחון היטב את שני הפרמטרים של גודל ואיכות לפני שעושים את הרכישה. ברוב המקרים, מה שיותר יקר יהיה משתלם הרבה יותר לטווח הרחוק.

הגודל של דוד השמש

כשבוחנים גדלים שונים של דוד שמש, מחיר דוד שמש משתנה מגודל אחד לאחר. הגדלים נעים בין דוד שמש 30 ליטר ועד דוד שמש 200 ליטר ומעלה. עבור אדם אחד, יספיק דוד שמש 30 ליטר עד 40, אך כאשר מדובר במשפחה שיש בה יותר מ 5 נפשות, אז כבר כדאי לבחון את הדודים הגדולים במיוחד שיש להם 200 ליטר או ומעלה.

למעשה, כדי לבחור את הגודל הנכון, יש להכפיל את מספר הנפשות החיות בבית ב 30 כך שהגודל הנבחר יוכל לשמש היטב את כל מי שחי תחת אותה קורת גג.

היות וכך, כל משפחה תצטרך לשלם סכום אחר עבור דוד השמש. אומנם דודי שמש עם נפח קטן יותר עולים פחות, אבל כשהנפח לא מתאים למספר הנפשות החיות בבית הדוד הקטן אינו חסכוני כפי שניתן היה לחשוב.

האיכות של דוד השמש

איכות הדוד שקונים משתנה בהתאם לחברה היצרנית. ככל שהחברה מקצועית ואמינה יותר, כך דודי השמש שלה איכותיים יותר. כמו כל מוצר אחר, גם בהקשר של דוד שמש מחיר הוא תלוי איכות. האם כדאי להשקיע יותר עבור דוד שמש של חברה מובילה ואיכותית? בוודאי! מה שאיכותי יותר ומחירו גבוה יותר, יהיה משתלם יותר לטווח הרחוק ועל כן מדובר למעשה ברכישה יותר חסכונית; זאת בהשוואה לרכישה של דוד שמש של יצרנית פחות איכותית או שאינה עומדת בסטנדרטים הנוקשים ביותר, ובמקרה זה, הרכישה הזו תצטרך לחזור על עצמה מוקדם יותר בשל איכות ירודה. חברת אידיאל בע"מ היא חברה מובילה בתחום ייצור דודי שמש. היא עומדת בסטנדרטים מחמירים של מכון התקנים ומציעה שירות של התקנה ותיקון דודי השמש שלה בכל רחבי הארץ. עם ניסיון של 50 שנה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. החברה גם תוכל לייעץ לכם באשר לגודל הדוד שמתאים לכם.

צריכים דוד שמש חדש? צלצלו עכשיו 1800-800-464 או פנו אל הסניף הקרוב למקום מגוריכם ותקבלו הצעת מחיר דוד שמש

מחיר דוד שמש

שתפו את העמוד ב: