דודי שמש בירושלים

חברת אידאל הוקמה בשנת 1958 ומאז עוסקת בייצור, אספקה ושיווק של מערכות שמש וחשמל. בשנת 2004 התאחדה החברה עם אחת החברות הוותיקות בתחום זה (חברת אנרגון) ובשנת 2008 הקימה החברה הממוזגת מפעל חדש ומודרני לייצור דודים וקולטי שמש במישור אדומים. משרדי ההנהלה ומפעלי הייצור של החברה אמנם ממוקמים כיום במישור אדומים, אך סניפי החברה פרוסים ברחבי הארץ בערים מרכזיות, כך שניתן ליהנות מהשירות האקסקלוסיבי של חברת אידאל בכל רחבי הארץ.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים דוד שמש?

בין אם אלה דודי שמש בירושלים, חיפה או רמת גן, ישנן כמה נקודות שיש לתת עליהן את הדעת כשבאים לרכוש דוד חדש. להלן פירוט של כמה מהחשובות שבהן:
קבלת מפרט – אחד התכסיסים הנפוצים ביותר בתחום הדודים הוא לשווק ללקוחות מוצר מבלי לספק מפרט טכני ולאחר מכן לדרוש תשלום נוסף עבור רכיבים שונים. על מנת שלא תפלו בפח, הקפידו לדרוש מראש מפרט מלא של הדוד. הימנעו בכל מחיר מרכישת דוד שמש ללא גוף חימום או ללא קולט, למשל, ובררו מראש האם המחיר הסופי כולל התקנה והאם הוא כולל מע"מ.
התאמת נפח הדוד לצרכים שלכם – רבים לא יודעים זאת, אבל כיום קיימים דגמים רבים של דודי שמש המגיעים בנפחים שונים. אי לכך, חשוב להתאים את קיבולת ונפח הדוד לצרכי הדיירים, וחברת התקנת דודים אמינה תספק לכם ייעוץ הוגן בנושא הזה.

דודי שמש בירושלים
תנאי האחריות – חשוב במיוחד לברר מראש מהם תנאי האחריות. מומלץ לעבוד אך ורק מול חברות מקצועיות המספקות בין 3-5 שנות אחריות לכל הפחות, תלוי בסוג הדוד. בנוסף יש לוודא כי האחריות שתקבלו היא אחריות מלאה וכי במקרה שבו הדוד יתקלקל, לא תצטרכו לשאת בהוצאות שונות עבור שינוע הדוד או עבור השכרת דוד חלופי.
אז אם אתם זקוקים כעת לדודי שמש בשרון או דודי שמש בירושלים, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת אידאל בטלפון מספר 1800-800-464, או דרך טופס "צור קשר" באתר.

שתפו את העמוד ב: